Avatar uživatele
huxa

Horor, kde vystupují jako vrazi různé zvířata; poradili byste nějaký takový film?

např. jedna rodina se zavřela v domě a začali na ni útočit vrány, jiný film byl podobný, jen tam byli krysy, …

Hledal bych spíše film, kde zabijí komáři a mouchy, nedoporučujte prosím žádné dokumentech z afriky apod. ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Já bych ti doporučila Hřbitov zvířátek 1 a 2. První díl je zfilmovaný podle předlohy S. Kinga, dvojka jiná verze na stejné téma. Ale zvířata tam nevystupuji vyloženě jako vraždící maniaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Arachnofobia,Ma­rabunta,Roj,Vo­sy útočí,Kobylky nesou smrt,Kobylky:dny zkázy,Ptáci,Te­sáky,stačí?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

No klasika – Čelisti, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Advance

Arachnofobie!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zvířata nejsou vrazi. Vzpamatuj se – nepřisuzuj jim věci která jsem vlastní jen lidem. Kdxyž zabíjejí, tak buď aby měli potravu, aby ochránili mláďata a nebo svoje území. případně jako výcvik pro lov.

Takže doporučuji „Téměř jsem to nepřežil“. Dokumentární seriál o lidech, kteří mají to štěstí, že mohou vypravovat jak přežili útok nějaké šelmy či jiného živočicha (plaz, ještěr, pavouk, mravenci, …), či býložravce.
Je to dokument, fakt o tom, že třeba jen jeden z rodiny, skupiny lidí měl šanci aby vše mohl vypravovat,
Horory – to je skoro pravda o nějaké psychické úchylce scénáristy, producenta a režiséra. A lidi se ještě na to dívají a potom se bojí i obyčejné tmy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek