Hornerovo schéma

Dobrý večer, je možné, že v Hornerově schématu nebudou celočíselní dělitelé? Má to nějaký vliv na početní postup? Děkuji
Doplňuji:
Jde např. o x4 + x3 – 4×2 + 4×

Odpovědi
Conchus

Doporučuji příslušné učebnice počtů a dokonce i matematiky.

briketka10

jo a za to máš nominaci já jich dala tolik, že jsem čekala doteď ahoj :))

anonym

Pro slečnu manon: Víte, nepoužívám tento profil jenom já!!!

manon

V pořádku – sice to trochu vypadá, jako když se na nás přes jeden nick obrací celý tábor mladých matematiků, ale budiž :)

manon

No a koukám, že moji odpověď někdo právě smazal… :)

annas

Ad manon .Na odpověď si pamatuji, dávala jsem jí bod, nevím, že by byla nějak závadná.

SIce nejsem matematik, ale všimla jsem si, že Peggy má dotazy i z jimých oblastí. Už jsem na něco reagovala. Napadlo mě, co vlastně studuje.

manon

Tak se tady mějte hezky.

mosoj

Jsi učenlivá. Se divím že neznáš takové samozřejmosti.

briketka10

manon : BRAVO :D

manon

briketka10: Je tady veselo, což? :)

manon

Snad nesnižuji koeficient :D