misadole

Hormonální léčba

Ahoj, dozvěděla jsem se, že mám v těle trochu hormonu testosteronu( jsem holka) a musela bych jít na hormonální léčbu pokud se ho chci zbavit. Jak tato léčba probíhá, jak dlouho trvá a kolik stojí?
Doplňuji:
Oprava: Mám zvýšenou hladinu testosteronu

Nejlepší odpověď
anonym

Ahojky. Je otázka, jestli Ti tento hormon v těle vadí. Pokud Ti nezpůsobuje nějaké potíže, nejspíš bych to neřešila.
Pokud je zapotřebí léčení, nejlépe je obrátit se na odborníka a položit mu úplně stejné otázky.
Na každé onemocnění je vždy řada léků, které svým specifickým složení mají pomáhat určité skupině pacientů. Mám za to, že léčba bude probíhat injekčně, nebo užíváním tablet. Cenu ani délku léčení se zde nedozvíš. Lékař by Tě měl informovat o všech podrobnostech, které s tím souvisejí, vybrat nejvhodnější postup léčby a vše s Tebou průběžně konzultovat.