DIH

Hořkost citronu v ovocném čaji

Čím je zapříčiněna ta hořkost? Může to být chemickým postřikem nebo prostě některé citrony jsou hořčejší?

Odpovědi
Anonim007

Ten citron mohl být skažený

marci1

Čerstvý citrón by měl být kyselý ( i když obsahuje i v malém množství cukr ). Jestli je hořký, pak asi je už déle skladovaný.

Jan80

Hořkost může způsobovat bílá kůra citronu. Zkus jej oloupat a vhodit do citronu plátky citronu bez kůry. Alespoň v čaji nebudeš louhovat postřiky, které jsou na citronu od dodavatele