maschin

Hoří u nás auta při nepokojích?

Když jsou u nás demonstrace nebo nepokoje hooligans, dochází k zapalování aut? Zprávy moc nesleduji a na googlu jsem nic nenašel.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Není to běžné, ale stává se to – viz tahle fotka z Litvínova z roku 2008 -https://zpravy­.idnes.cz/foto­.aspx?r=domaci&c=A081117­_113603_domaci_klu&fo­to=KOT272c2a_ri­ot3.JPG

Další odpovědi
Dochy

Obvykle ne. My jsme naštěstí spíše klidnější národ.
Osobně tu kulturu ničení majetku (jako třeba při téměř jakékoli příležitosti ve Francii) nechápu.

dubraro

Asi jen výjimečně. U nás těch nepokojů moc není a nebývají tak násilné jako třeba ve Francii.