magicm18

Homosexualita

Myslim si,ze ceska spolecnost je k otazce homosexuality tolerantni,nebo netecna.Neco na zpusob,co mi neublizeje to se mne netyka.No,ale ,jaky je vas nazor?Myslite si,ze je to nemoc,uchylka,per­veznost a nebo treba neco uplne jineho?Dekuji vam za vas nazor.

Nejlepší odpověď
ten který je

V modré liště najdete spoustu odkazů na toto horké téma.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-homosexualitu-jste-pro-nebo-proti-registrovanym-partnerstvim

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-nebo-vite-ze-nekdo-ze-zdejsi-komunity-je-homosexual-ovlivnilo-by-to-vas-nazor-na-uzivatele

Další odpovědi
mosoj

Co to je nevím, pokud to naše právní normy tolerují je to v pořádku. Mně osobně je to nepříjemné až protivné zrovna tak jako když heterosexuálové po sobě lezou na veřejnosti. Navíc řada z nich jsou exhibicionisti! Pokud mě nikdo z nich nebude osahávat, jako se mně to stalo v sauně ani si na ně nevzpomenu a nemusím je. Měli by si to uvědomit.
Nařizovat někomu, aby se mu to líbilo, je snad také špatně!