marynka29

Homér Odysseia

jak by ste prelozili do cestiny nezahyneš v Charybdě, uchvátí tě Skylla? diky

Odpovědi
ratava

Myslíte přeložit do českého přísloví ve stejném/ podobném znění? Jako např. dostat se z bláta do louže, z deště pod okap…?

tom004

Nevím co má čeština společného s náboženstvím, ale česky je to správně.

manon

Nevím přesně co bys ráda, ale tady si přečti, co je Charybda a co je Skylla a jak se to s nimi má. „Uchvátí“ bych chápala jako pohltí, zmocní se někoho… http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Cha­rybda