Deli

Homeopatika – jakou máte zkušenost?

Brali jste už tabletky/kuličky z lékárny nebo měli kapičky připravené na míru homeopatem?
Jak jste byli spokojení s účinností?

Nejlepší odpověď
annas

Když mě klasická medicína nepomohla, přešla jsem na homeopatii asi počátkem 90. let. Lékařka mě léky připravovala na míru. Měla jsem strašné reakce, navštěvovala jsem ji nejméně 2×týdně, neustále mně přípravky měnila… Vystřídala jsem přípravky tekuté i kuličky…Jenže pak lékařka dlouhodobě onemocněla, nebylo zbytí, přešla jsem na bylinkové extrakty.

V lékárně si kupuji nyní homeopatické železo, chelidonium majus na žlučníkové potíže, případně magnézium. Pro rychlou pomoc jsou dobré, ale v současnosti víc věřím bylinkám, ale homeopatii nezatracuji, zřejmě bych u ní zůstala, kdyby …

Neužívám žádné chemické přípravky …

Další odpovědi
žolik

brala měla jsem přímo od lékaře homeopata,je to viníkající léčba na přírodní bázi,musela jsem je přestat brát z jíných důvodú,můžu jen doporučit,měla jsem klíště dostala jsem horečky u nás borelioza nebyla,ale já jí už měla,snad homeopatyka mě zachránili.

Zdroj: žolík

hanny 2

Homeopatikům věřím,i když jsem zatím užívala jen CORYZALIU na rýmu/úspěšně/.Ale znám případy,kdy pomohly i na streptokoka narozdíl od zbytečně braných antibiotik.
Pro Arygnoc – všechno se dělá pro výdělek,každý se něčím živí,ale největší byznys je prodej chemických léků klasické medicíny od farmaceutických firem.Homeopatika nemají,narozdíl od klasických léků,vedlejší účinky,tudíž organismu NEŠKODÍ!!!

arygnoc

blud.

činnost doktorů pro výdělek.
nefunguje.