Avatar uživatele
anonym

Home nebo domovská stránka?

Jak by se správně mělo jmenovat tlačítko u stránky které mě přesměruje na hlavní stránku? Je lepší to napsat česky nebo anglicky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Jiná možnost

Doplňuji:
Běž už do kopru s těmi otázkami. Sám víš, že někde je k tomu symbol, jinde „domů“ nebo „home“ ( většinou na cizích stránkách) a trefí tam každý, což jediné je důležité ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Domovská stránka

Jsme v ČR, tak domovská stránka… a to říkám coby povoláním angličtinář…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Řekla bych, že to tlačítko by se mělo v první řadě zvětšit na pětinásobek dosavadní velikosti. Guru by tam měl mít napsáno : Návrat do své komunity, která mne má ráda, ROZUMÍ mi, respektuje mne a uvítá, když už nebudu svůj čas ztrácet někde jinde (třeba na odpovědí.cz).

Nechtěl byste si konečně rozmyslet, co tady vlastně chcete? Tolikrát už jste si mohl přečíst, že Vaše dotazy jsou naprostý blábol a stejně Vám to nestačí. Máte snad problém s chápáním?

I malé dítě dokáže pochopit, že Home je návrat na domovskou stránku. Když to ví pětileté dítě, proč s tím máte problém Vy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Jiná možnost

Doplňuji:
Raději tam udělej baráček, pro čitatele tvých stránek to bude srozumitelněj­ší. Snad.

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Jiná možnost

Doplňuji:
Z vas otazky neni jasne co myslite…pokud mate na mysli tlacitko, ktere vas hodi z nejake podstranky na hlavni stranku, tak tam dejte nazev Hlavni stranka – protoze Domovska stranka je v Cesku uz zazity termin pro prvni stranku, ktera se nacte po spusteni internetoveho prohlizece

Upravil/a: Reuef

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Domovská stránka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet