ReHu

Holky, ženy, nosíte někdy na hlavě šátek?

Přikládám info, jako upozornění.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/384101-panika-z-obycejnych-satku-lide-uz-nadavaji-i-ceskam.html

Nejlepší odpověď
Alesh

jj, hrdinové, na ženský si troufají, fakt borci.
Moje babka nosila šátek na pole a nejen na pole celej život, ale naštěstí asi tenkrát měli lidi zdravej rozum. 😉

Další odpovědi
ptáč

Krojované frajárky nosijá šátky. Nevím, jak se těm šátkům říká. No to je jedno. V domě, který nějakým způsobem renovujeme, nebo zateplujeme, bydlí právě muslimská rodina. Já jsem si toho všiml náhodou. Některý den prochází Arab s otevřeným placatým mobilem a komentoval do videohovoru. Pak taková celkem normální ženská, akorát, že jen trochu při těle. Přijede, kouká, má šátek na své, snad hezké hlavě šátek. Ale bílý.
Rozuzlení celé otázky. Holky, noste šátky, barevné ve svém stylu, tak jak jsem napsal. Barevné, s vlastním nápadem. Protože šátek, s krojovanými motivy musí budit zájem.
Mě se to tedy líbí. Ale jen pokud jde o módu.

Agneta

A nejsou ty příběhy na Novinkách vymyšlené? Mě to tak připadá:D

Mc Merkurion

tak to chodí,když si de*il splete šátek s búrkou…
doplňuji: Jugar,mám do toho co mluvit,šátek jsem nosil na krku a ReHu nedala anketu,tak sem se ozval…

led

Ano, v našich zemepisných súradniciach je to bežné.
PS.
Aj českí muži, hlavne tí mladší, tiež nosia na hlave šatky, niekedy sú aj zahalení ako púštní jazdci Tearégovia, sú snáď muslimovia?

ten který je

Budeme muset nově myslet.
http://domaci­.eurozpravy.cz/skol­stvi/134902-islam-ve-skole-takhle-vypada-hodina-dejepisu-v-trutnove/

briketka10

Tak až tu bude mrholit a dám si šálu na hlavu
budu doufat, že mě žádnej inteligent nevyšoupne
z trojebusu mám smůlu, že moje vlasy jsou černý
a vlnitý :(
__________________
K narozkám jsem si udělala radost krásným šátkem
ten můžu nosit teď i na té hlavě a asi si to budu muset
rychle rozmyslet 😁

anonym

Jugare, tak co tu lezeš!

anonym

Otázka byla určená pro holky a jak koukám,plno holek je tu za chapy.

gecco

Nejsem holka, takže neodpovím – ale stejně si neodpustím drobnou poznámku – taky nosím šátek (někdy) – a „chtěl bych vidět toho smělce“*), který by mi jej sundal…
🙂
_______
*) citát z oblíbené knihy