Marty Koller

Holky, zdá se vám tady ten kluk pěkný alespoň trošku?

Bylo by lepší kdyby komentovali ženy ale můžou i muži.
Jeden můj známej kamarád, na fotku mi dal povolení

Nejlepší odpověď
Schluker

Za me to zasadne kazi chlupoknir a chlupobradka. Chapu hrdost na prvni naznaky fousu, ale tohle je fakt k smichu :)

Další odpovědi
zjentek

Až na ty řídítka pod nosem je to ok, v klidu týpek.

Malvína

Kdo může říct, jestli je pěkný nebo ne? Maximálně posoudit atraktivitu a přitažlivost, ale to tak děvčaty podobného věku. Těch tady moc není, ostatně i na mě je moc mladý, tak se neodvážím blíže hodnotit 🙂

Smack

Brýle pryč, a ať se nechá ostříhat.

JežíšKristus

Oholit se a ostříhat = takzvaně „ze sebe udělat člověka“. A bude to v pohodě.

Prostě já...

Oholit a něco udělat s vlasama.

cappuccino

Je to typ intelektuala. Ma krasne oci a oboci. A vlasy jsou podle me O.K.