gecco

Holky, je pro vás opravdu tak děsně frustrující situace, kdy jste bez chlapa?

Tedy – ptám se primárně těch holek, které (aktuálně) chlapa ´nemají´…
Ale pochopitelně mohou odpovídat i ty, které žijí ve spokojeném partnerství.
A uvítám i relevantní odpovědi zástupců ´silnějšího´ pohlaví…
😉
Proč se ptám?
V mém ´okolí´ několik holek těžce ´řeší´, že jsou ´samy´ – a mně nejde ´na rozum´, že by to mohl být takový problém.
Navíc jsou to holky hezký, hodný, chytrý… Neměly by (teoreticky) mít problém se ´seznámit´…
Doplňuji:
Je opravdu možné – že

  • nároky těch holek jsou příliš vysoké
  • relevantní chlapi jsou zadaní (nebo z jiného důvodu nedostupní)

?
😉

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Žít bez chlapa, zajímavá myšlenka
A peníze bych brala kde? A kdo poseká trávu? A kdo vyčistí septik? A po kom bych řavala, když se naštvu?
😁

Další odpovědi
RyuzakiKate

Páč se ty hezký, hodný a chytrý holky už asi bojej, že by zas narazily na dalšího č… lověka, kterej je po čase bude akorát trápit, neustále kritizovat, srážet a nevážit si jich. Ovšem některý si to srovnat uměj, ale chce to nervy.
No a pro vás chlapy snad není frustrující, když vedle sebe nikoho nemáte? Ke komu se přitulit a další pěkný věci? Někdy je fajn bejt chvíli sám a mít svůj klid, najít si jednou za čas třeba nějakou tu jednorázovku, ale časem to začne hryzat a když kolem sebe vidíš pak ty spokojený dvojice… Tak možná padne depka. U někoho taková, že se pak rozhodne něco změnit. Nebo si najde ještě ten večer další jednorázovku a depka je pryč :) .. anebo se ještě umocní.

briketka10

jako frustrující to pro mě není
chtěla bych nějakýho, ale o
žádnýho slušnýho nemůžu
zavadit nechávám to náhodě..
třeba se potkáme v autobuse
na ulici v obchodě nevím,
zatím to neřeším musí
přeskočit ta jiskra v očích
chápeš žejo 😁

Doplňuji:
relevantní chlapi jsou zadaní (nebo z jiného důvodu nedostupní)
píšeš to správně, ale..

ti by mě chtěli, jako svou milenku, ale na to já jim peču zadanýho
nebrat žádný takový utíkal by ke svý ženušce a já bych čekala až
se milostpán uráčí někdy ukázat, když ho ta jeho omrzí ?? tůdle :))

Nerevarin

Možná jsou ženy čím dál náročnější co se výběru partnera týče. Dnes jsou ženy mnohem více nezávislé než dříve, je více možností apod, ale zároveň mi připadá, že mají lidé často problém s komunikací a máme tendenci lidem nevěřit. Možná toto všechno nějak přispívá k problému, který popisuješ. Drtivá většina holek nemá problém najít někoho na jednu noc. Pokud si holka chce užít, má větší šanci na úspěch než kluk. Ale to je případ jedné noci. Co se nějakého delšího vztahu týče, tady už je to na hledání složitější. Ale kdo ví, třeba i zde vede cesta přes tu postel. A to nemyslím vůbec negativně. I románku na jednu noc se stávají pevné vztahy.
Ale to není problém jen žen. Já mam několik kamarádů, všichni jsou podle mého názoru pohlední, zábavní, aktivní a celkem velmi slušně zajištění a také jsou již dlouho sami. Vždycky jsem si řikal, jak je to možné. Odpověď neznám, ale je prostě dost možné, že lidé bývají čím dál více nároční co se protějšku týče a zároveň, byť si mohou stěžovat, že jsou sami, v hlouby duše se paradoxně nějakého vztahu bojí a vlastně jim ta svoboda vyhovuje.

mosoj

To řeší s tebou ? Tak jim vyjdi vstříc třeba nenarazíš.

redy

Bejt sama je fajn a vmím případě i výhra. Akorát nevím pro koho – jestli pro mě – nebo pro potenciálního chla­pa

led

odpoveď na túto otázku môže byť rovnaká, ako odpoveď na otázku:
Kluci, je pro vás opravdu tak děsně frustrující situace, kdy jste bez ženy?

ten který je

Lidé se míjejí aniž by si jeden druhého všiml a možná každý sní stejný sen,který se může proměnit ve skutečnost a štěstí.

maschin

Jsem kluk, ale za sebe říkám, že je to pro mě opravdu frustrující. Je mi 22 a nikdy jsem neměl holku. Nikdy mi to nevadilo, ale nedávno jsem si uvědomil, že bych skutečně nějakou chtěl a od té doby jsem z toho akorát v depresích, protože o seznamování, randění nebo třeba zaujmutí holky vím asi tolik, co eskymák o slonech.

marci1

Ty, které nemilují jen samy sebe, těm chybí láska. 🙂♥
Citát : „Kapka lásky je víc než vodopád zlata.“
Friedrich Von Bodenstedt

Lamalam

Není to frustrující. Jde o typický mužský šovinismus.

anonym

Ošustit a opustit.

ohquetriste

Já jsem teď nějakou dobu sama a moc to neřeším, je mi fajn, jsem samostatná bytost, vydělám si na sebe, postarám se o sebe, mám velkou volnost a klid. Netruchlím kvůli tomu, spíš si to užívám, věnuju se koníčkům, mám doba bordel, do kterého mi nikdo nekecá, jím divná jídla a nikdo mi do toho nekecá, pouštím si nahlas hudbu a nikdo mi do toho nekecá… Mé okolí to ovšem řeší velmi. Když odmítám nějakého chlapa (což je docela často), někteří lidé z okolí absolutně nechápou a straší mne a domlouvají mi – takové ty povídačky o tom, jak jedna vybárala, až přebrala, jak budu jednou stará a sama a budu si to vyčítat, jak jednou stará nebudu moct nikoho najít. Další část lidí mi to pro změnu nevěří a myslí si, že je to jen póza a že ve skutečnosti tím strašně trpím, což není pravda. Nebo možná tak napůl. Netrpím tím, že jsem sama, ale mám trochu strach z toho, že jednou toho budu litovat. Jednou bych totiž měla ráda rodinu, nechci zůstat na vždy sama a chci mít děti. A už na to mám docela čas. Přála bych si, aby mi ten chlap doopravdy chyběl, ale nechybí mi a mě to štve. Zájemců mám docela dost, ale žádný mě nijak neoslovit. Nemyslím si, že by to bylo nějakou extrémní náročností, spíš si myslím, že je to tím, že jsem prostě šťastná, mám svůj život a představa vztahu mi ten můj život jen komplikuje…

gecco

Lamalam – to, že to ty holky řeší, je „mužský šovinismus“?
😉

anonym

Lamalam – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=y_qNH0RI4MY

gecco

Maschin → na „deprese“ se vykašli…
Najdi si nějaký zájem, koníček, ve kterém budeš dobrý – a pak prostě pozvi někam, tam, kde to znáš, kde ´všemu rozumíš´, holku, kterou třeba potkáš na zastávce MHD…
😉
První asi ´nezabere´, ale už druhá třeba jo…
😉

gecco

Led → asi jak pro koho, nevím…
Každopádně to nemusím řešit…
😉

led

gecco, ani ja :)

gecco

Mosoji → s vámi kamarádky a kamarádi neprobírají své problémy???
___
…„třeba nenarazíš“…
😁
Období bezmezné promiskuity už mám za sebou…
A taky už nejsu nejmladší – člověk není ani v Ječný, ani v Žitný…
😁

briketka10

zzz..
trávu si sekám sama, septik nemám,
naštvaná jsem hodně jen kvůli těm
našim cikánům na dvoře, nebo, když
mi nejde noťas či mi ujede autobus
v zimě a to nadávám jen těm „kofolám“ !!

občas i Ufíkovi (kocourkovi), když provede
nějakou lotrovinu, ale to je němá tvář dělá
si skoro co chce :))

bolak

jé, vy máte na dvoře cikáni jó? někde ve voliéře jó?

zzzlatokopka

😁

zzzlatokopka

🙂

gagaga

redy…, urcite vyhra :p
protoze my jsme ty holky, o kterych gecco pise :
hezký, hodný, chytrý .. :p

  • iv-

redy

  • iv- 🙂

gecco

😉

briketka10

já už měla dost vztahů jeden trval 17 let, taky
je dost důležitý najít důvěru s tím druhým, mít
společný zájmy oni totiž muži v mým věku vypadaj
někteří, jako uprděný dědci :))
jinak jsem skromná nehledám žádnýho
milionáře mám kde bydlet, nechci
žádnýho podvodníka ani alkoholika..

bývalý přítel nebyl ani jedno z toho
byl hodnej, ale vážně onemocněl :))

gagaga

pro me by bylo flustrujici mit chlapa :))
ale me nesmite brat az tak vazne .. :)

  • iv-

gecco

A co kdyby nastala situace, kdyby chlap měl tebe?? Taky frustrující?
😉

gagaga

to je prave to !
ja sama sebe nikomu nepreju !
to by byl chudacek..to si snad nikdo nezaslouzi ..

ja nedavno, kdyz se tady probiralo, jestli muze byt kamaradstvi mezi chlapem a zenskou. tak ja na to psala nasi an., ze ja jezdim s kamarady uz 20 let po celem svete.., ( an. posilam fotecky ):) ..a kdyz jdeme vecer spat , tak kamarad mi rekne : dobrou..a ne abys na me v noci sahala !
:))

  • iv-

gecco

…„a ne abys na me v noci sahala“…
;-DDDDD
Asi studíš…
😉
To chce lepší spacák.
😉

arygnoc

sa vám nedivím, -iv-, ja mať chlapa, tiež som frustrovaný.

;-Q

gecco

Arygnoc → ;-DDD

led

ary, konečne som pochopila tie zježené vlasy na avatare

zzzlatokopka

😁d