Meggie2

Holky, co myslíte,je lepsi dat si masku rano nebo spis večer?:)

Nejlepší odpověď
Filip84

Když nebude chlap doma. Pak se s ní vyfotíš na placatý přístroj, pokud nemáš, tak si sedneš, hezky, do auta, a zajedeš si do fotoaterliéru, ale ne veřejnou dopravou, abys nedopadla, jako děva v článku, co je na webu ve zdroji.

Pak mu ten Gesicht s maskou ukážeš, na placatém přístroji, nebo na fotce na papíru alespoň velikosti formátu Letter, nebo na něčem podobném. Zvol vhodný čas, aby ho nejeblo.

Až potom, taky podle reakce, a v případě „snesitelné“ reakce rozhodně až za pár dnů, můžeš tu masku používat i doma! 🙂

Zdroj: https://www.mi­rror.co.uk/new­s/weird-news/commuter-wearing-black-rubber-face-7737053

Další odpovědi
Klobouk

Vždycky hned ráno aby se spolunocležník nevylekal

rrihamirek1

Nikdy

da ny

Je to buřt… Kdy máte čas a náladu i na relax. Ráno asi ne.....
Nikdy jsem nic takového nepotřebovala. Ale vyzkoušela jsem. Domácí i zakoupené,a si cca 6×.
Na kosmetice 1×, s alergickou reakcí (nikdy více).