dgfdgf

Holky a ženy, líbí se vám chlapi vysoký dost přes 2 metry?

Nejlepší odpověď
arachis

Beru chlapa jako chlapa,bez ohledu na výšku,ale chápu,každá na něčem ujíždíme,já na fousatých.

Další odpovědi
chachar1922

No, s moji vyskou nechci moc vysoke chlapy. Do 188 cm cca mi to staci.

pucipuci

Nejsem sice ženská,ale může se to i obrátit ne? Vysoké holky se mi líbily,ale bylo to v něčem jiném.Tedy v jejich osobnosti.

led

Vysoký muž, vidí ďalej než malý, zbadá skôr nad hlavami menších znížené ceny v obchodoch, pri výmene žiarovky nepotrebuje rebrík a vôbec má ešte aj iné prednosti. Aj keď na druhej strane aj piadimužík má svoje čaro, preklzne aj tam, kde iní stoja fronty nikým nevidený a donesie práve ten vypredaný tovar, pri zametaní, umývaní podlahy sa nemusí zohýbať.
A tí „normální, priemerní“ tí majú z každého niečo a z každého nič.
Nezáleží na výške, hlavne že sú… naši.

Agneta

Ne, ani přes tři metry:DDD