NeedHelp:(

Je mi 15 let a neustále mi píše holka. Co mám dělat, když mě otravuje?

Je mi 15 let neustále mi píše holka ,Jednou jsem jí potkal na hřišti kde jsme byl s kamarádem . Můj kámoš je z vedlejší třídy a ona taky. Na FB mi další den napsala že se na mě těší a píše mi místo ahoj PA+smajlíci.Ptá se mě na všeljaký kraviny který mě vůbec nezajímaj já na tohle nemám čas a hlavně mě to otravuje ._. Je to hrozný co mám panebože dělat .

Původní neotázka
Holka mě otravuje nemám už nervy

Nejlepší odpověď
Sinquinita

Buď jí ignoruj (bude jí trvat déle než jít omrzí) nebo jí na rovinu napiš, že tě to nezajímá a nemáš o její zprávy zájem (urazí se a budeš mít klid..)

Další odpovědi
klumprt

Je potřeba zařídit to tak, abys pro ni přestal být zajímavý. To je obvykle mnohem jednodušší než dosáhnout opaku.

terry

Co máš dělat?
Napadlo tě ji to napsat? Že na ní nemáš čas a ať ti už nepíše?
Pokud to neví, že o ni nestojíš, tak se nemůžeš divit, že ti píše.
A když píše pouze na FB, proč ji nevyřadíš z přátel?

marci1

Normálně jí řekni, ať Ti dá pokoj. Co je na tom? Jen Ty se můžeš sám za sebe rozhodnout, s kým se budeš stýkat, nebo si psát. 🙂

Kelt

Za několik let možná změníš názor a budeš se na její zprávy těšit.