Petra09

Holite si prirozeni?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne

Ochlupení má svou ochrannou funkci. Až si na něj/ni vylejete kyselinu, budete holení do smrti litovat…

Další odpovědi
brillant

Ano

Drap

Ne

A měl bych ?. Kdyby Bůh chtěl abych byl holý, tak by mě nenechal narůst chlupy.

Curiosity

Ano

Doplňuji:
Holím pravidelně.. přirození, podpaží, a nohy.. chlupy se mi nelíbí a vadí mi. Nepočítám s tím, že bych si na ni vylila kyselinu.. 😁

mosoj

Ne

Přirozeně že se holím, ale přirození ?

Jikra

Ano

Přirozeně že i přirození. Protože když už mám i bosou hlavu tak mi těch pár chlupů kdesi nevytrhne!

Wolf

Ano

quentos

já už málem čet „honíte“ :{D>