jirka F

Holíte si celé tělo, či jenom fousy na tváři?

Já se holím celý odzora až dolů a jak to máte vy.

ps: jsem hoch zvědavý tak se vás ptám :)

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
elkon

a) holím se jen na tváři

Příroda je příroda, holím jen tvář (a to ještě jen z části, nosím vousy v podobném tvaru jako např. herec Ladislav Frej). Nechci vypadat jako bu****nt. Kdyby příroda nechtěla, tak nám chlupy neporostou. Nesnáším ani holení u žen.

Další odpovědi
marci1

c) mám jinou odpoveď

Fousy na tváři si neholím. 🙂

Víš, jak se řekne polsky holicí strojek?
Kombajn papulovy.

quentos

c) mám jinou odpoveď

Mně fousy rostou i na horní části krku, takže tam se holím taky. Ale níž ne.

Drap

c) mám jinou odpoveď

neholím se nikde

Rokio

a) holím se jen na tváři

A to jen někdy.

Kelt

c) mám jinou odpoveď

Holím se jen na tváři, žiletkou, protože to potřebuji do práce. A někdy se i sprchuji, takže projedu celé tělo. Sice vodou, ale je to příjemnější než holení.

nyjono

c) mám jinou odpoveď

Holím se tam, kde se mi to líbí.

terry

c) mám jinou odpoveď

Na tváři sem tam vytrhnu chloupek.
A holím se tam, kde to je vhodné nebo potřeba.

Kepler

a) holím se jen na tváři

Ale něco si nechávám.

Reezo

a) holím se jen na tváři

Ještě, že si nemusím holit nic jiného než svůj rychle rostoucí porost. Kdybych nemusel, tak bych se neholil, ale to bych vypadal zanedlouho jako bezdomovec… 🙂