EliškaG

holící strojek

Manžel si koupil tento holící strojek: http://www.ohol­se.cz/gillette/gi­llette-fusion-proglide-power-holici-strojek
je sním max. spokojený. Jen ty náhradní žiletky jsou vcelku dost drahé. Proto by rád věděl jak správně pečovat třeba o tyto žiletky aby vydržely co nejdéle: http://www.ohol­se.cz/ziletky-fusion-proglide-power-8-cena
případně jak dlouho vydrží Vám.

Odpovědi
mosoj

Jediné co mohu poradit ( pokud se mu to bude chtít dělat) žiletky po holení nenechávat mokré ale osušit je fénem. Na mokré žiletce probíhá na břitu elektrokoroze a břit pokovený a ostřený laserem otupuje.
Komerce s náma mává. Tak jak holí dnes tyto drahé žiletky, holily dříve žiletky Mach – Mach III . Dnes ani náhodou.
Doplňuji:
Možno si to i vyzkoušet. Zaměřte se na to, jak holí strojek na konci holení, ukončete holení a ponechte ho mokrý k uschnutí. Při dalším holení nebude nikdy holit tak jako holil při ukončeném předchozím holení. Břit se otupil lektrokorozí.

Funna

všechny náhradní břity Gilette (Fusion, Mach3 apod.) jsou drahé, platíš značku a kvalitu…a nijak specálně se o ně nepečuje…úplně stejně jak o obyčejné za pár korun…jen vydrží podstatně délem než ty za těch pár korun…přesné číslo ti neřeknu…to je u každého „holence“ individuální…

sdesigner

Ja mam s tymito mnhoho ziletkovymi strojcekmi dobre skusenosti. urcite sa naoplati kupovat lacne z LIDLU atd. Pokial ma muz tvrde zarastenie ako aj ja takjednoznacna volba je kupovat tieto drahe…ktore su ale bohuzial dost drahe. No tak ti poviem ze sada z 5 ziletkami mne osobne vydrzi s prehladom pol roka. Muzovi sa tak isto bude lahsie holit preto sa k tomuto inac otravnemu cinu uchyli ovela castejsie a ty budes spokojna a neposkriabana :)

Malespotřebe

Doporučuji si vybrat jeden z techto holicích strojků:

http://holici-strojky.male-spotrebice.cz/

Není zač :)