Rokio

Holí se z vás někdo žiletkou bez pěny?

Já při holení pěnu nepoužívám.

Je tu také někdo, kdo se holí bez užití pěny?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nemáš pořádné tvrdé fousy, tak nemusíš používat pěnu. Já se žiletkou vůbec neholím. Pouze břitvou.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nejni nad Barbus …

Mp2

Já dostal vloni od návštévy z Japonska takové male lahvičky.
Na internetu jsem složitě dohledal nápis a našel, že se jedná o nějaké olejíčky a ty jsou vhodné i na holení.
Snažím se to používat co nejmené, má to svou specifickou vůni.

Navíc když si trošku dáte do pusy, po chvilce vysnrkáte z ucpaneho nosu absolutně vše.
Má to vice univerzalnich použití, protože to opravdu pěkně voní. Nedokážu to k ničemu přirovnat.

Kepler

Ty předražené voňavé srágory už dlouho nepoužívám. Nejlepčí bylo holící mýdlo v bakelitovém kelímku, které vydrželo rok a potřeboval jsi jen holicí štětku z koňských žíní plus strojek, který ani nemusel mít 5 břitů¨, jen jeden. No a dnes to řeším tak, že si hubu a hlavu přejedu Remingtonem (na vlasy a vousy). Pokud je třeba hladké oholení, doporučuji navlhčit tvář, rozetřít trochu tekutého mýdla a oholit čímkoliv kromě Remingtonu. Výsledek je skvělý a překvapivě přehledný.