Avatar uživatele
klaruška

Holení a podrážděnost

Dobrý večer. Je mi to celkem trapné ale potřebovala bych poradit v oblasti holení intimních partií. KDyž se oholím mám na místech pupínky,jdou vidět kořínky pod pokožkou. Žiletkou bohužel jezdím i v protisměru, protože nikdy nedosáhnu hladkého oholení,když jedu po směru. Nějaké rady,zkušenos­ti apod.?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mucillinka

Určitě nejsi jediná komu se to stává, i mě. Ale zjistila jsem, že se pupínky neobjeví vždycky, jen někdy. Pomůže kvalitní žiletka, a správná pěna na holení nebo gel né nic levného, to akorát vysušuje a dráždí pokožku. Po holení také používám hydratační pěnu na intimní partie, jako „prevenci“ proti pupínkům a nebo když se objeví, pěna hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

No když jsem se holil, tak jsem byl podrážděnej, že se musím holit. takže se neholím a podrážděnej nejsem (jedině z tv zpravodajství)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Zkusit místo žiletky jiný způsob. Depilační krém, elektrický strojek, metod je snad povícero.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Souhlasím s Mucillinkou. Nebo zkus el.holící strojek. Bývá k pokožce šetrnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Nejlepší prý je opálit to jak husu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Holit po směru růstu a pak řádně vydesinfikovat­.Kupte si normální pánskou vodu po holení a máte po problému.Ty jemný krémy nebo gely ,které „nedráždí“ pokožku jsou na nic. Voda po holení Vás bude pálit max tak 2–3 krát,ale pak si kůžde zvykne a nic neucítíte.Vyz­koušejte to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek