Leotom

Hokejový písničky.....­.............

Potřebuji poradit jména písniček, který se pouští na hokejovích zápasech v extralize. Předem děkuji

Odpovědi
bolak

Ono to máš jak kde, někde se pouštěj písničky vod Kabátů (V pekle sudy válej), jinde zase Queeny, motivační z Rockyho, jak tam běhá po těch schodech, klasika je „We will rock you“. Většinou je to rock a když sem byl kdysi na Slávii, tak tam pouštěli Srdce jako kníže Rohan, Vláďa tam na střídačce žvejkal jako zkouřená jalovice a do toho znělo > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=m-8UfwUml-E#t=52s