Avatar uživatele
9 řemesel

Hokejoví komentátoři

Jak se Vám líbí naši televizní komentátoři,když v přímém přenosu,tedy když jsou v záběru, na sebe hledí jako by se na sebe chtěli vrhnout a dát si „chruščováka“? Já osobně přepínám kanál, ale snad by měli hovořit k divákům a ne jen mezi sebou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No,je sice pravda,ze na sebe hledi,ale ja si myslim,ze poslouchaji toho druheho,protoze kolem nich se stale neco deje do sluchatek asi taky spousta informaci atd.ja bych v tom ani nic jineho nehledala,ale me se Zaruba libi moc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Taky si myslím,že spolu prostě diskutují,jako by byli někde posedět a bavili se mezi sebou.Oni žádné fanoušky nevidí a asi jim nehlásí,že na ně zrovna střihnou zápas.Nabuďte detailista…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Nemají vůbec lehkou pozici.Komentují pro diváky a zároveň jsou i v pozici fanoušků.Musí je stát dost přemáhání, aby jim do éteru neutekla nepublikovatelná reakce na danou herní situaci.
Jsem s komentáři našich sporťáků spokojená.

před 5056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
9 řemesel

Takže detailistický příspěvek do diskuse.(aby se také děla, jak kritizováno jinde).Jsem toho názoru,že když s někým mluvím,dívám se na něj.Tudíž v obchodě při placení se nedívám ven z okna,když s někým mluvím nedívám se na zem nebo do nebe,ba ani před zkušební komisí,a těch jsem zažil dost,se nedívám třeba na kolegu na „potítku“ ale na zkoušejícího atd. Že je to o něčem jiném ? Ale ne, slušnost a etika snad platí pořád; i když ,občas když vidím naše politiky,tak bych asi měl také otupět, brát „novácké“ otáčení se zády k divákům,a i ty moderátory …Ale ne , NEBUDU.

před 5056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek