Jak hrálo Slovensko na olympiádě 2010 poslední zápas a pak vypadlo – tak s kým to hráli a v čem vypadli (osmifinále, semifinále apod.)? Dík 🙂
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5937 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
V semifinále prohráli s Kanadou 2:3 a pak hráli o 3.místo s Finskem a prohráli 3:5
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 453 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 143 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |