smoulinkaq

hoj jak spravně zapojit setobox k tv? jde někde stahnout navod? navod sem stratilá

Doplňuji:
mam setobox mustek dvb-t180 jak ho spravně zapojim do tv?

Nejlepší odpověď
anonym

Takže – mustek dvb-t180 – má pouze SCART (to je takový lichoběžníkový konektor s 21 piny).
Tento konektor propojíš se stejně vypadajícím konektorem na TV (kabelem SCART-SCART).
Pak – po zapnutí TV, si vybereš správný AV vstup (napsáno u konektoru na TV), naladíš STB – a je to.

Další odpovědi
Lamalam

Nejjednodušší je to kabelem HDMI (pokud ho oba přístroje podporují)..

anonym

SCART nebo HDMI – propojení je stejně jednoduché…
😉

anonym

tent yp setup boxu je mustek t-180 a HDMI nemá

anonym

Jo jo – máš pravdu – jenže ještě před chvilkou nebyl typ znám.