Elk

Hodnotili jste už svého lékaře na tomto odkazu? http://www.hod­nocenilekaru.cz/?&r=20&c­=16&q=&p=3

http://www.hod­nocenilekaru.cz/?&r=20&c­=16&q=&p=3
Doplňuji:
Samozřejmě, že je to jenom informativní, ale zajímavé.

Nejlepší odpověď
Deli

O tomto odkazu jsem do teď nevěděla.
Chodím na www.znamylekar.cz a třeba můj zubař a očař patří dle tohoto hodnocení k nejhorším lékařům. No, já mám názor jiný…
Ale zajímavé to je.

Další odpovědi
dědapetr

Ne ještě jsem se s tím nesetkal,ale kouknu jak jsou hodnoceni lékaři ke kterým chodím.Dík ELK.

kapka

Znám také znamylekar.cz, jednou jsem měla velmi špatnou zkušenost s chováním jedné odborné doktorky k mému tehdy malému synovi. Tak jsem tam mrkla a zjistila, že nejsem sama, kdo s ní měl úplně stejnou negativní zkušenost. Přiznám se, že jsem tam pak také popsala její chování. Mě už by tam, v zájmu mého syna, nikdo nedostal, na příští vyšetření jsem s ním šla k jinému doktorovi a tam bylo vše v pohodě. Napsala jsem mu pak hezké hodnocení.
Ale že bych tam hodnotila každého doktora, co jsem kdy potkala, to zas ne. Ještě jsem psala hezké hodnocení naší dětské lékařce, ke které chodíme už spoustu let a to je myslím všechno.

žolik

Už jsem měla tu čest se stím potkat,trošku dost jsem o tom přemýšlela dneska všude chcou znát váš názor ať je to kdekoli,jsou takové ankety.

Zdroj: žolík