hodnocení televize LG 42LE 8500

Jaké jsou varianty bezrámových televizí ve stejné kvalitě? jiné značky(úhlopříč­ka 107)

Odpovědi
anonym

obecne hodnotim lg televizory velmi kladne (pomer cena/kvalita je velmi dobry) … hledejte led podsviceni, fullhd rozliseni, pozorovaci uhly vertikalni i horizontalni vetsi nez 175°/175° (v obou smerech stejne) a digitalni vstupy hdmi = to jsou postatne atributy, vse ostatni je jen omacka

konkretne treba bezramovy design jsem videl zatim pouze u lg