Rokio

Hodnocení člověka podle kterých kritérií má největší váhu?

Nejlepší odpověď
briketka10

jiná odpověď

..panenko skákavá..já se snad opupínkuju..

Další odpovědi
elkon

jiná odpověď

Zdá se že ty bludy zde pokračují a nikdo to neutne.

Edison

jiná odpověď

Především ta spontání. Přestaň se zabývat sám sebou.

Kelt

jiná odpověď

Přestaň psát tyto otázky. A zeptej se sám sebe. Podle čeho bych chtěl být hodnocený? Pro koho to dělám a co z toho mám? Na čem mi záleží? Na kom mi záleží? Diplomů, cen a jiných věcí můžu mít celou řadu, ale nemusí mne to uspokojit, zásluhy musí ocenit druzí, takže hodnocení od druhých lidí a zásluhy jsou vlastně stejná záležitost. Sebehodnocení není objektivní, jinak budeš vidět problém a jeho řešení ty a jinak okolí. A co je to vlastně hodnocení? Myslíš jako posudek v zaměstnání – je aktivní, chodí na schůze, pracuje v sobotu na přesčasech a podobně. To už tady jednou bylo.

Kepler

jiná odpověď

Podle morálních kvalit.

MasterGames

podle pevných kritérií (vysvědčení, diplomy, certifikáty apod.)

podle pevných kritérií (vysvědčení, diplomy, certifikáty apod.)

jirka F

podle hodnocení od druhých lidí

Řídím se hodnocením od druhých lidí a jsem v pohodě(celkem).

Edison

Jirka F: K hodnocení ostatními jsem dost skeptický. Teda hlavně těch negativních hodnocení. 😁

Nééé.. ono to chce prostě kapku střízlivého rozumu a mít reálnou předsavu o realitě. Přece se nenechám hodnotit někým, kdo o mě vůbec nic neví, nebo od těch, se kterými se fak nemusim…

Rokio

Souhlasím s Edisonem.

Mc Merkurion

… ty jo, to jsou starosti …