vlastina

Hodně se tu píše o psech různých ras,ale co takhle Pudl-máte ho někdo?

Doplňuji:
Já ho měla 13let.Jak vám tento pejsek povahově vyhovuje?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Mněla jej moje maminka, když ovdověla doslova si jej polidštila. Bylo to další její dítě, s kterým si povídala a mněla se o koho starat.Jednou jsem jí telefonoval. Nevím co jí napadlo že mám také říci pejskovi.Dala mu sluchátko k uchu zavolal jsem Aranko kde máš míček. Přinesla jej k telefonu.Chodila nám na ořechy a schovávala skořápky mámně pod polštář.Jádro dokázala sníst do posledního drobečku.

Další odpovědi
dagry

A co bys Vlastino potřebovala o pudlíkovi vědět? Já jsem ho měla 10 let.