zjentek

Hodláte se někam stěhovat, za laciným palivem/plynem?

Vždyť mnoho lidí různých národů se ročně houfně stěhuje za lacinou vodou. Jde také o nutnost. My zatím vodu máme. A její znečištění a cena je dosud mezi mantinely použitelnosti a dostupnosti, přestože politika žádných podobných mantinelů nezná.

Odpovědi
paul1

Bez chleba nelze žít a bez vody nelze pít, jak se zpívá v budovatelské písni dávných to časů. O plynu nyšt 😁

tlustykarlos

Ti chytřejší si už nechali „opravit“ zuby, vystavit nový pas, mají „love“ ve Švýcarsku a hlavně nějaký plán. Hodně štěstí.

Filip84

paul1: „Bez chleba nejde jíst, a bez vody nelze pít, bez očí se nedá dívat, bez radosti nelze žít…“ (Rozkvetlý den). Buďto to znám, nebo si to najdu.