DusanOrlik

Jsou „chytré hodinky“ Smart Watch zbytečnost?

Zdravim, vlastni nekdo hodinky Smart Watch? Docela me zaujaly, ale nevim, zda to neni zbytecne investovani. K cemu takove hodinky poslouzi? Neni to zbytecnost?
Diky za odpoved a treba i zkusenosti.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud chceš být in a cool, tak to zbytečnost není.

Další odpovědi
ReHu

To musíš vědět ty sám, jestli je potřebuješ, chceš se s nima vytahovat nebo je sem tam využiješ.
Podle mně – zbytečnost.

veselator1

Já si taky dlouho myslel, že chytré hodinky jsou zbytečnost. Dokud jsem si nekoupil Apple Watch. To propojení s telefonem je vážně parádní a velie rychle jsem si na to zvykl. Trochu nevýhoda je ale, že si na takové hodinky člověk musí dávat větší pozor. Mně se u nich například povedlo prasknout sklo. Výměna skla Apple watch ale naštěstí až tak drahá nebyla a postarali se mi o to tady: https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/

malinak812

Právě Apple Watch dlouho chtěla žena. Nakonec se jí to ale nějak rozleželo v hlavě a došla k tomu, že ty chytré funkce moc nepotřebuje. Hlavně ona si i celkem potrpí na luxusní hodinky a ty Apple Watch zrovna luxusně nevypadají. I když záleží jak které. No ale každopádně rozhodně to nejsou žádné Gucci viz https://www.be­ny.cz/gucci/ :)