sonydawe

Hodilo by se Vám aby odpovedi.cz byly v mobilní verzi?

Pro mne rozhodně ano. Jelikož mi odešlo cosi v pc. Mobil mám SE X-PERIA PRO. Display s velkým rozlišením a čítám naročnější na data. I vložení otázky je takové nic moc. Nehledě proces přihlášení.
Doplňuji:
Načítá se celá stránka jak na pc. Žádnej jeden sloup jako seznam atd. Jestli je problém u mne v nastavení mobilu, tak VELKÁ omluva. Rozhodně dole nevidím něco jako „zobrazit klasicky“ a „pro mobil“.

Nejlepší odpověď
huxa

odpovědi nemají mobilní verzi?

Další odpovědi
štamgast

Tak částečně by se mi to hodilo, m.odpovedi.cz nefunguje.

www

No, mobilní verze zkrátka není.
Poradím ti: dám ti můj SE C510, kde tyto problémy nejsou a ty mně dáš za menší doplatek tvůj SonyX.. OK? 😁

anonym

Odpovědi v mobilním telefonu v pohodě používám a podle potřeby přepínám do počítačového zobrazení.
Doplňuji:
Mám telefon SE J105i s rozlišením 240×320 a v pohodě.

beri49

U slabších mobilů (třeba řady NOKIA C5) je potřeba v načítání stránky zvolit pouze text. Pokud tam necháte navoleny i obrázky, paměť to nezvládá. Vyzkoušeno.

misskas

ano, teď zrovna píšu přes operu mini (7.1,java)