nyjono

Hodila by se vám někdy skladovací kóje k pronájmu?

Inspirovala mě otázka joe779.
Protože nám doma zrovna jo.

Odpovědi
Drap

Záleželo by na dostupnosti na velikosti a na ceně. Takto bez bližších informací nelze odpovědět.

Arne1

Prozatím ne. Ale to neznamená že nemůže nastat situace kdy to budu potřebovat. V tom případě se obrátím na firmy které to poskytují, například

https://www.per­fectstorage.cz/
https://www.skla­duju.cz/
a další

ivzez

Určitě ne. Nehodlám se zabývat pronájmem ani shánět případné zákazníky.

Pronájem > od slovesa pronajmout/pro­najímat > pronajímá majitel.
Nájem > od slovesa najmout/najímat > najímá ten, kdo něco potřebuje.

Jestli jste se chtěl zeptat, jestli by se nám někdy hodilo
někam něco uskladnit, měl jste otázku formulovat jinak.

cochee

Ne. Hodila by se mi skladovací kóje pro mé vlastní použití.

nyjono

Arne1, dobrý, díky 🙂

nyjono

ivzez, tady ale není kurz ČJ.
Normální člověk otázce rozumí a její smysl chápe. A neléčí si tady své ego.

cochee

Já jako normální člověk jsem otázce porozuměl, jak vidím, blbě, protože hafo normálních člověků zaměňuje tyto dva výrazy úplně běžně a ty jsi jedním z nich. Bohužel, dvě velmi podobná slova, lišící se jen předponou, ale významem zcela jiná – podobně jako například „příjem“ a „výdej.“ Rovněž dvě strany téhož aktu.

ivzez

Proč si je tedy léčíte v diskuzi?

Kurz ČJ tu není. Škoda.
Ubylo by nesmyslných otázek i odpovědí.
(Ale to Vám asi moc neříká, že?)