simoneta

Hodí se overal do Národního divadla?

Zdravím, sehnala jsem si černý kalhotový overal a nevím, zdali se to hodí na večerní představení (operu) do Národního divadla? Šaty jsou pro mě už taková obyčejná záležitost. Co myslíte, je to vhodné?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud se jedná o večerní představení, rozhodně bych si vzala večerní šaty. Ale já jsem konzervativní případ. 🙂

Další odpovědi
znamaneznama

Pokud je overal elegantni, tak proc ne??? Ja osobne mam overal rada.

ivzez

Overal bych si nevzala nejen do Národního divadla,
ale do žádného divadla. A už vůbec na operní představení.

Ovšem i já konzervativní.