Nela56

Hodí se do tanečních tento typ šatů?

Dobrý večer, hodí se podle Vás do tanečních tento typ šatů? Nemám moc ráda šaty bez rukávů, mám raději volnější pohodlné šaty.
Děkuji za Váš názor :)
https://img.ltweb­static.com/ima­ges3_pi/2021/08/10/16285­733156db0fef15668c0ac­bde05ea7a300ed01_t­humbnail_600x­.webp

Nejlepší odpověď
terry

Určitě hodí.
Jsou moc pěkné.

Další odpovědi
elkon

Střih by nevadil, ale ta barva určitě ne. Do tanečních by měly být jednobarevné šaty. Tohle je jako na pouť.

aliendrone

Určitě ano. Jsou to praktické šaty k výuce. Elkonova námitka by MOHLA (ale nemusela!) platit v případě „prodloužené“, ale na normální lekci jsou v úplně pohodě. :)

Kašli na šaty, o těch to až zase tak NENÍ. Mnohem větší starost měj o BOTY! Čím vyšší štekl obuješ, tím těžší to bude, ale později jako když najdeš! Ono je vždycky easy přejít z vysokého podpadku na nižší, ale naopak je to celkem BRUTUS (tvrdí tedy baby ohledně tancování a výše podpadku)! Také by se ti později mohlo stát, že NEBUDEŠ VŮBEC schopná na (vyšších) podpadcích tančit, bacha na to. ;) :)

Nela56

Takže tedy ani barvy nejsou problém?