lexx

Hodí se do akvárka malé rybky z potoka ?

A nesežerou se s exotickými dokoupenými později ?
Doplňuji:
ne, dravce jako okoun, štička, pstruh a candát…nepřichází v úvahu

Odpovědi
anonym

Jde o to jaké rybky,pokud tam dáš malé okouny,tak vše statní požerou,naše ryby bych do společného akvária s exotickými nedával.

gecco

Pokud mají podobné životní podmínky, jako ty exotické – proč ne?
Já jsem tak dost dlouho choval slunky a malé okouny – na návnadu…
😉

Drap

Teoreticky ano, prakticky je to obtížné. Akvarijní rybky potřebují převážně vyšší teplotu než naše ryby. Pokud by jsi i našel kompromis, oboje budou jen přežívat.