dgfdgf

Hodí se chutově pivo prokládat vodkou? Pil by to odborník na alkohol?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vodka je snad jediné pití, které je chuťově neutrální, takže se teoreticky dá prokládat se vším co teče, kromě mléka. Kdo se ale chce ožrat kultivovaně, míchat by neměl. Míchat vodku s vínem je třeba jasná zhovadilost. S pivem je to o něco přijatelnější, zvláště když se chceš ožrat rychle. Odborníci nechlastají, píchají si to intravenózně.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Pokud bereš jako odborníka na alkohol „alkoholika“, tak ten prokládá a pije cokoliv s čímkoliv a a o chuť mu ani tak moc nejde. Hlavně, „když na to má“.
Osobně, nejsem tento odborník na alkohol, ale pokud piji pivo, nikdy jím nic „neprokládám“. 🙂

dubraro

Chuť má každý individuální, takže to nelze určit. Já osobně bych pivo vysokoprocentním alkoholem neprokládal … již z pudu sebezáchovy.
Odborník na alkohol nepije, ale degustuje a nikdy při tom nemíchá různé druhy alkoholu.

marci1

Jedině: Pivo, vodka, becherovka-Pavel Fořt!!! 🙂

Klaproth

Nejsem odborník, jsem pouhý amatérský příležitostný opilec. Při míchání pva s tvrdým nejde o chuť, ale o potřebu se co nejrychleji ožrat. Proto míchej dle libosti…

Kryšpín

Zeptat se v Rusku

Kepler

marci: ještě z dětských let si pamatuju „pivo, vodka, rum a do gatí BUM!“