zjentek

Hodí se k snědku acidofilní mléko s laktobacilama, zkombinované s čerstvým ovocem ze zahrádky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Lakto – co? Jestli myslíš laktobacily, tak to by asi šlo. Shodou okolností jsem dnes posnídal asi 1/2 kg živého bílého jogurtu, do kterého jsem si nakrájel broskev. To vyvolalo živou odezvu v báchoru a tak nastala velmi intenzivní očista střev. Byl jsem tak vysílený, že jsem to zkusil napravit škopkem piva, abych eliminoval tu dehydrataci. No, neměl jsem to dělat. Oproti ránu mám teď o 2 kila míň.

Další odpovědi
Drap

Určitě, jen do toho!

yuko

Ovoce si davam do bileho jogurtu. Acidofilni mleko nepiji. Ale skus a uvidis. Vsak WC neni daleko 🙂

iceT

K pití určitě, udělej si smoothie, nebo to aspoň rozmixuj dohromady.

Smackdown

Výhoda k neposrání se je konzumovat jen před spaním.

lota

Jasně!