Avatar uživatele
anonym

Hnětač těsta

Chtěl bych manželce,vášnivé cukrářce amatérce koupit nějaký stroj, který by mísil, hnětl a míchal těsta. O nějakých vím, ale tam je jen napsáno co všechno hnětač obsahuje, ale není uvedeno co všechno umí. Dokážete mi poradit?
Děkuji Vám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, flodur, elektrikář před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Napsala jsem odpověď, ale zjistila, že jsem ji neposlala. Hnětač je vhodný na tuhá těsta – já používám na kynutá.

Vhodnější je koupit šlehač a hnětač – obsahuje různá přídavná zařízení – šlehací metly, hnětací metly, přídavek na mixování.
Myslím, že ho Vaše manželka víc využije. Šlehač se právě používá na krémy, šlehání jemného těst, na řídký a polořídký obsah.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Já mám doma snad bezkonkureční hnětač.Nemusím ho mýt,nebere žádnou elektriku,jenom u toho trošku prská.Je to manžel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Hnětač prostě hněte a míchá. Od toho to je hnětač.
Více toho umí robot. Krom hnětení a míchání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

Hnětače těsta jsou super věc. Obzvlášť, pokud vaše paní hodně peče, tak tohoto pomocníka určitě ocení 🙂 Já jsem si ho objednala minulý měsíc z https://www.at­fornax.cz/k:477/hn­etace-testa/ a používám ho na přípravu krémů, na vyšlehání sněhu z vaječných bílků atd.

před 1429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

V tržnici v Holešovicích je prodejna Gastro
mají tam velký výběr kuchyňských robotu.Nebo internet.

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek