Hnětač těsta

Chtěl bych manželce,vášnivé cukrářce amatérce koupit nějaký stroj, který by mísil, hnětl a míchal těsta. O nějakých vím, ale tam je jen napsáno co všechno hnětač obsahuje, ale není uvedeno co všechno umí. Dokážete mi poradit?
Děkuji Vám

Nejlepší odpověď
annas

Napsala jsem odpověď, ale zjistila, že jsem ji neposlala. Hnětač je vhodný na tuhá těsta – já používám na kynutá.

Vhodnější je koupit šlehač a hnětač – obsahuje různá přídavná zařízení – šlehací metly, hnětací metly, přídavek na mixování.
Myslím, že ho Vaše manželka víc využije. Šlehač se právě používá na krémy, šlehání jemného těst, na řídký a polořídký obsah.

Další odpovědi
roxy52

Já mám doma snad bezkonkureční hnětač.Nemusím ho mýt,nebere žádnou elektriku,jenom u toho trošku prská.Je to manžel.

ReHu

Hnětač prostě hněte a míchá. Od toho to je hnětač.
Více toho umí robot. Krom hnětení a míchání.

kristýnary

Hnětače těsta jsou super věc. Obzvlášť, pokud vaše paní hodně peče, tak tohoto pomocníka určitě ocení 🙂 Já jsem si ho objednala minulý měsíc z https://www.at­fornax.cz/k:477/hn­etace-testa/ a používám ho na přípravu krémů, na vyšlehání sněhu z vaječných bílků atd.

elektrikář

V tržnici v Holešovicích je prodejna Gastro
mají tam velký výběr kuchyňských robotu.Nebo internet.