GangstaHelper

Hmoždinkový spoj

Mám poličku připevněnou ve zdi pomocí hmoždinek, můžu ji bezproblému odmontovat a poté zpět přimontovat?

Odpovědi
Earl Sin

Několikrát jsem to udělal a nebyl problém.
Pokud je hmoždinka poškozená, doporučuji výměnu.

afro.minerva

Můj manžel říká, že apsolutně bez problémů a dokonce i bez poškození hmožděnek. Prostě to odmontujete a zase přimontujete.

standa

Ano můžete zpět poličku připontovat…, pouze doporučuji, abyste si schoval původní vruty, protože pokud byste použil jiné, např. o dost tenčí, než které tam byly originálně, mohl by být problém s těsností hmoždinky ve zdi.

elektrikář

Pokud počítáte z montáží a demontáží častěji lze, já jsem šrouby namáznul vazelínou. Šroubovalo se to z menší silou.Hlavně použít šrouby přimněřené průmněru hmoždinky