lerak14

Hmmmmmm-tak že když známé dá otázku já mu mám hned dát hvězdičku nebo palec?

a niž bych otázce rozuměl a pak si odpověď najdu jinde?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jestli nerozumíte otázce,tak se na to vykašlete.
Jinak u té otázky nezáleží vůbec na tom kdo jí položí. Jak jsem psala,já označuji jako zajímavé otázky i otázky od anonymů,jelikož se domnívám,že dokonce anonym je kolikrát schopen položit zajímavější otázku,než kterýkoliv uživatel. Nevím o co Vám přesně jde,ale asi jste nepochopil,že otázka může být zajímá,bez ohledu na to,jestli znám a nebo neznám odpověď… Čtěte moje diskuzní příspěvky u vašich posledních otázek a snad pochopíte…

Další odpovědi
hanulka11

Proč byste mu dával hvězdičku, pokud vás to nezajímá tak to prostě přejděte.Myslím že tady není honba za palcema a hvězdičkama.

vagra

Leraku14-budujete si tady image starého mrzutého člověka.Pokud Vám to nevadí,mohl bych se zeptat na Váš věk?.

vagra

Leraku14-budujete si tady image starého mrzutého člověka.Pokud Vám to nevadí,mohl bych se zeptat na Váš věk?.

vagra

Omylem jsem poslal nedokončenou otázku,na věk.Mně je 62 a jsou tady i starší,tak nač ty obavy.Na tom,že něčemu nerozumím,přece není nic špatného.

1popelka1

A když jde o odpovědi na mou otázku (kterou jsem zde vložila), tak dávám palec všem (i když třeba nesouhlasím s názorem), pokud tedy odpověď není úplně zcestná/špatná nebo odpovídající někoho konkrétního nenapadá/neuráží.

1popelka1

Hvězdičku a palce dávejte, jak uznáte za vhodné. Pokud je pro vás otázka zajímavá, dejte hvězdičku. Pokud víte (nebo si myslíte), že odpověď je správná, souhlasíte s nějakým názorem, dejte paleček.

Druhé části vaší otázky nerozumím.

annas

Hvězdičku za otázku můžete dát, i když odpověď neznáte. Z odpovědi se něco dovíte. Pokud je jedna odpověď, předpokládám, že je dostačující, když je jich víc, vyberu si, která mně vyhovuje.

Ale nechápu, že někdo vloží úplně stejnou odpověď jako předchozí uživatel, takže už není přínosem.

Všechno záleží jen a jen na Vás.