Avatar uživatele
lerak14

Hmmmmmm-tak že když známé dá otázku já mu mám hned dát hvězdičku nebo palec?

a niž bych otázce rozuměl a pak si odpověď najdu jinde?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak jestli nerozumíte otázce,tak se na to vykašlete.
Jinak u té otázky nezáleží vůbec na tom kdo jí položí. Jak jsem psala,já označuji jako zajímavé otázky i otázky od anonymů,jelikož se domnívám,že dokonce anonym je kolikrát schopen položit zajímavější otázku,než kterýkoliv uživatel. Nevím o co Vám přesně jde,ale asi jste nepochopil,že otázka může být zajímá,bez ohledu na to,jestli znám a nebo neznám odpověď… Čtěte moje diskuzní příspěvky u vašich posledních otázek a snad pochopíte…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Proč byste mu dával hvězdičku, pokud vás to nezajímá tak to prostě přejděte.Myslím že tady není honba za palcema a hvězdičkama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Leraku14-budujete si tady image starého mrzutého člověka.Pokud Vám to nevadí,mohl bych se zeptat na Váš věk?.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Leraku14-budujete si tady image starého mrzutého člověka.Pokud Vám to nevadí,mohl bych se zeptat na Váš věk?.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Omylem jsem poslal nedokončenou otázku,na věk.Mně je 62 a jsou tady i starší,tak nač ty obavy.Na tom,že něčemu nerozumím,přece není nic špatného.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

A když jde o odpovědi na mou otázku (kterou jsem zde vložila), tak dávám palec všem (i když třeba nesouhlasím s názorem), pokud tedy odpověď není úplně zcestná/špatná nebo odpovídající někoho konkrétního nenapadá/neuráží.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Hvězdičku a palce dávejte, jak uznáte za vhodné. Pokud je pro vás otázka zajímavá, dejte hvězdičku. Pokud víte (nebo si myslíte), že odpověď je správná, souhlasíte s nějakým názorem, dejte paleček.

Druhé části vaší otázky nerozumím.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Hvězdičku za otázku můžete dát, i když odpověď neznáte. Z odpovědi se něco dovíte. Pokud je jedna odpověď, předpokládám, že je dostačující, když je jich víc, vyberu si, která mně vyhovuje.

Ale nechápu, že někdo vloží úplně stejnou odpověď jako předchozí uživatel, takže už není přínosem.

Všechno záleží jen a jen na Vás.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek