Hlučný sousedé, co s tím???

Dobry den, prestahovali se sa do baraku, kde sme natrafili na hlucnych szsedov, ktorí byvaju pod nami. Ide o to, ze sa velmi casto opoja alkoholom a radi si k tomu pustia aj nahlas muziku a do toho sa hadaju a prekrikuju jeden druheho. Nielen v dobe nocneho kludu, ale casto aj cely den, a to aj niekolko krat do tyzdna. Sme zufali, prosime o pomoc, ako by sa tato situacia dala riesit. Dakujem

Nejlepší odpověď
Drap

V době nočního klidu zavolat městskou nebo i státní policii. Jiné rozumné řešení, pokud neni domluva možná, neni

Další odpovědi
redy

Zakroutit krkem? :)))

WeeBear

Děda řešil podobný problém. Když si zašel stěžovat na magistrát města, na obor sociální, tak mu řekli, že si přesně musí zapisovat hodinu a jaké zvuky, či hlučnost se ozývá (děti po bytě, štěkot psů, či hlasitá hudba, křik,..), popř. sem tam zavolat Městskou policii, aby to bylo písemně i u nich. No, nakonec to bylo netřeba, protože sousedi neměli na nájem.

Je to opravdu složité řešení, prvně bych se zkusila domluvit, ale v uvedeném případě to asi nepomůže, tak buď to zkusit tak, jak jsem výše napsala a zajít s tím pak na sociální obor, nebo se se situací smířit..