Drap

Hlsování ve sněmovně

Je možné že paní poslankyně Drastíková z VV se opravdu ještě nenaučila ovládat hlasovací zařízení / hlasovala totiž „teprve“ jen 1000× ? A nebo to byl úmyslný podvod ?
Doplňuji:
Omlouvám se mělo být samozřejmě hlasování

Nejlepší odpověď
arygnoc

snad si nemyslíte, že naši poslanci podvádějí!
:))
prostě, „stalo“ se ji to.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud jen odhlásila nepřítomného kolegu tak udělala správnou věc – papír kde je napsáno, že se to nesmí asi nemyslí na situaci, kdy poslanec odejde a zapomene kartu ve čtečce.

Neporušil poslanec co zapomněl kartu ve čtečce taky řád sněmovny ?

MacChill

Úmyslný podvod

fcoop

Nešikovné kopyto,které se nechalo chytit.

led

A pritom riešenie je tááák jednoduché:
Ako pri bankomatoch treba ku hlasovaciemu zariadeniu namontovať kameru s čidlom na snímanie obsluhy. Ak sa obraz obsluhy nebude zhodovať so správnym obrazom poslanca v databáze poslancov, zariadenie sa automaticky zablokuje. Síce to bude stáť nejaký ten peniažtek, ale…