Hloupé způsoby jak umřít! Který způsob Vás nejvíc pobavil?

http://www.vi­deacesky.cz/os­tatni-zabavna-videa/hloupe-zpusoby-jak-umrit

Já ocenila dárce ledvin po netu 🙂

Nejlepší odpověď
jirkajirka

V Pelíškách . Strčit hlavu do elektrické trouby

Další odpovědi
badisko

sundat si helmu ve vesmiru …:D ..povedenej kousek …ale jimak by me nadchlo toto ..

  • Tužky do nosu a narazit na stul

Čas : pár sekund nebo nikdy
Dostupné : všechno co potřebujete je pár ostrých tužek a stul
Jistota : velmi malá
Poznámky : toto je pouze historka. Já si myslím že by se tužka pouze dostala
do frontálních laloku. Vhodný zpusob jak si udělat prefrontální lobotomii
[jde o přetětí části vláken spojujících frontální laloky se zbylou hmotou
mozku – pozn. překl.]. Toto je legendární „sebevražda při zkoušce“.

  • Nechat se odvést na vojnu (hloupé)

Čas : 15.01.1995 nebo v době jiného konfliktu
Dostupné : pouze vlezte do místní vojenské kanceláře a nechte se narukovat
Jistota : buďte „hrdina“. Pruměrná doba přežití v boji je 20 min.
Poznámky : Nepředpokládám že tento zpusob berete zcela vážně, zvláště když
asi tak 10% se dostane do první linie a pouze pár z nich zažijí skutečný boj.
Calle : Také se mužete dát najmout jako žoldák. Takto přinejmenším uvidíte
boj a vaše šance na smrt se ohromně zvýší. Nicméně, pořád naprosto debilní
zpusob.

  • Vysání mozku (hloupé)

Čas : min.
Dostupné : potřebujete Puma ™ robota & pár dalších drobností
Jistota : velmi vysoká, pokud je správně naprogramován
Poznámky : potřeboval byste k tomu nějakého prumyslového robota. Připojte
k němu vrták, vysávací trubici a naprogramujte ho. Upevněte si hlavu. Pokud
jste pevně uchyceni, zapněte robota. Ten vám nejprve vyvrtá do hlavy díru a
vloží do ní trubici. Naprogramujte ho tak aby vždy s trubicí trochu zatřepal
a popojel vpřed aby se neminul. Také by mohl pomoci proud vody vstříknutý do
díry, aby robot nevysával celou dobu jenom vzduch. Odlaďování tohoto programu
muže být velice zábavné.

  • Mikrovlny

Čas : ?
Dostupné : zdroj silného mikrovlného záření
Jistota : ?
Poznámky : Vaření sebe sama → teplota těla dosáhne obrovských teplot.
Calle : Nevíte o tom někdo něco víc ? Jediné co vím je že stát před švédským
kontrolním radarem (který pracuje na stejné vlnové délce jako vaše mikrovlná
trouba) je ZNAČNĚ NEVHODNÉ.

  • Drcení

Čas : sek.-min., závisí na tlaku drtiče
Dostupné : na vrakovišti, kde je drtič aut
Jistota : velmi vysoká pokud neuniknete
Poznámky : toho je velmi elegantní metoda. Vlezte si do auta, které je v
drtiči a budete nádherně rozmáčkán a přeměněn na červenou kaši. Muže být
obtížné spustit drtič, ale když se schováte do auta tak někdo snad pujde
kolem a spustí to za vás. Existuje ještě řada dalších metod jak se rozdrtit,
ale tato je asi nejefektivnější. Také přeběhnout před plně naloženým
náklaďákem není zrovna k zahození. Uvědomte si také že lidé většinou přežijí
tlak při drcení, zemřou až tehdy kdy je zatěž ODSTRANĚNA.

Kyselinová koupel
Čas : záleží na kyselině
Dostupné : hodně velmi silné kyseliny
Jistota : docela vysoká
Poznámky : většina zámečnických dílen a některé auto-opravny má k dispozici
uspokojující kyseliny. Tato metoda je přirozeně pro ty kdo si libují v
extrémních bolestech a nechtějí po sobě zanechat nepořádek. Pokud nenecháte
nějaký vzkaz, nikdo se nedozví co se stalo, pokud si nezajdou do dílny
kde ste sehnal kyselinu.

Nechat se spálit při návratu do atmosféry
Čas : pravděpodobně několik minut
Dostupné : pokud se vám podaří dostat se na oběžnou dráhu…
Jistota : velmi vysoká!
Poznámky : pouze při návratu do atmosféry značně zpomalte. Bude to sqělý
pohled…

jeste tohle …;D

  • Nechat se sežrat za živa

Čas : přijde na to, ale pravděpodobně pár minut
Dostupné : zoo, nebo afrika
Jistota : ne moc velká… co když nebudou hladoví a nedojedí ?
Poznámky : najděte jednoho nebo více masožravých tvoru… tygři jsou vhodní.
Také žraloci, lvi a ostatní velké šelmy.
je toho podstatne vic to bylo jen par veci ..jak zabavne spachat sebevrazdu …

bolak

takhle to vypadá všechno jako docela prímová záležitost :))

ale převlíknout se za losa a běhat po lese v době lovu, toť můj favorit, v tom se vidím! ;)

pl4toon

Určitě bych nechtěl být rozsekán nákupním vozíkem v nákupním centru :D
http://navrat­doreality.cz/?p=vi­ew&id=17249

RyuzakiKate

To znám, tenhle song jsem se naučila i zpívat :P