Avatar uživatele
Veruxxx

Hlídání Liberec

Nevíte o někom (např. starší lidé-důchodce), kdo by mi za menší odměnu hlídal s potěšením sem tam do roka dva rozmazlený kocoury(ven nechodí)?Párkrát do roka na pár dní odjíždím na dovolenou a nevím co s nimi…přijde mi, že tady, v Liberci, je nulová nabídka na hlídání koček a do hotelů s nimi nechci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, hanulka11 před 4628 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Asi bych vyvěsila v obchodních centrech u dveří na cedulkách inzerát …tam si to hodně lidí přečte.A nebo do místních novin dát inzerát

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

To chcete, aby je hlídali u vás doma, nebo aby si je vzali k sobě?

  1. Cizí prostředí je pro ně stres.
  2. Cizího člověka, bych si domů v nepřítomnosti nepustila.
  3. Raději bych volila nějakého kamaráda/ku, který by kočky nakrmil a vyčistil WC, poř. se u vás podíval na televizi, aby tak zvířátka nebyla pořád sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aloevera5

Koukni přes Google. Zadala jsem si „hlídání koček liberec“ a hned mi tam nějaké nabídky Google vyplivl.

Hledat – hledat – hledat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Veruxxx

terry- kdybych měla kamarádku, která se mi o kočky postará, udělala bych to a nepsala sem…bohužel to musím jednou za čas nějakým způsobem vyřešit, proto hledám spolehlivého člověka..nejlépe do bytu ke mě..sice je to trošku risk, ale samozřejmě bych si dotyčného řádně prověřila..co jiného mi ale zbývá

před 4628 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata