Veruxxx

Hlídání Liberec

Nevíte o někom (např. starší lidé-důchodce), kdo by mi za menší odměnu hlídal s potěšením sem tam do roka dva rozmazlený kocoury(ven nechodí)?Párkrát do roka na pár dní odjíždím na dovolenou a nevím co s nimi…přijde mi, že tady, v Liberci, je nulová nabídka na hlídání koček a do hotelů s nimi nechci…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Asi bych vyvěsila v obchodních centrech u dveří na cedulkách inzerát …tam si to hodně lidí přečte.A nebo do místních novin dát inzerát

Další odpovědi
terry

To chcete, aby je hlídali u vás doma, nebo aby si je vzali k sobě?

  1. Cizí prostředí je pro ně stres.
  2. Cizího člověka, bych si domů v nepřítomnosti nepustila.
  3. Raději bych volila nějakého kamaráda/ku, který by kočky nakrmil a vyčistil WC, poř. se u vás podíval na televizi, aby tak zvířátka nebyla pořád sama.

aloevera5

Koukni přes Google. Zadala jsem si „hlídání koček liberec“ a hned mi tam nějaké nabídky Google vyplivl.

Hledat – hledat – hledat

Veruxxx

terry- kdybych měla kamarádku, která se mi o kočky postará, udělala bych to a nepsala sem…bohužel to musím jednou za čas nějakým způsobem vyřešit, proto hledám spolehlivého člověka..nejlépe do bytu ke mě..sice je to trošku risk, ale samozřejmě bych si dotyčného řádně prověřila..co jiného mi ale zbývá