kočíčí

hlídání kočky

Musím mít strach,aby kočička,která to ještě nedostala,čekala kotátka?Chodí totiž ven.Je jí9měs.Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Kočky nemám, tak nevím, kdy pohlavně dozrávají, ale myslím, si, že ano, že by koťátka mít mohla. Já bych ji nechala vykastrovat. Koček je moc, moc, moc a lidi se k nim pak nechovají hezky a útulky jsou plné. Já mám doma jen přiběhlého kocoura a v rámci regulace počtu koček ve vesnici jsme ho také dali vykastrovat.

Další odpovědi
anetadela1

Souhlasím s ReHu. Viděla jsem i příběh, kdy měla 9ti měsíční kačička koťata a hrozně u toho naříkala, protože byla ještě malá. Nechteji vykastrovat, pokud je nechcete. Děda mýho manžela měl 4 divoký kočky a 2× do roka topil od každý kočky min. 8 koťat. Tak si to spočítejte, kolik jich zabil. Po pár letech už ho to přestalo bavit, tak je dal vykastrovat. TO se mohlo ušetřit životů, kdyby to udělal hned!!!!

Zlatomuska

Kočky fyzicky dozrávají kolem roku, ale pokud se to nepodchytí, ta moznost tu je. Jestli mohu radit, dejte ji radsi vykastrovat, nez budeme muset resit, co s kotaty. V tomto směru se prikláním ke kolegyni.