hippeace

Hlídání dětí

kde si mohu dát inzerát na hlídání dětí jen v určité oblasti (teplice ust. kraj)

Nejlepší odpověď
lola

Když jsem hledala stejnou práci dala jsem si inzerát do obchodů,jako je Lidl,Albert,Kau­fland… Mají tam přímo nástěnku na inzeráty. Taky si můžeš dát zdarma inzerát na annonce.cz a tam si přímo napsat o jaké město jde.

Další odpovědi
Berušinka

Já myslím, že skoro všechny inzertní portály nabízí možnost „vybrat“ kraj, stačí se pouze na tom webu zorientovat =)

Deli

Do místních novin.
Nebo hledej sama – třeba na portálu Prace.cz v sekci „Brigády“ a zadej si do výběru žádanou lokalitu.

Pecudka

V regionu Teplice-Ústí je možno podat inzerát i v měsíčníku Re­gio.