bolak

Hlídač klíčových slov na youtube

Jde nějakým způsobem na youtube (nebo pomocí nějakýho programu) nastavit, aby mi to dalo echo, když na youtube přibyde nové video s určitým klíčovým slovem v názvu, v popisku, nebo v tag listu?

Příklad, budu chtít vidět slona jak létá na rogalu a tak si nastavím (někde) jako klíčovou frázi „slon na rogalu“ a ve chvíli kdy někdo přidá na youtube video který se bude jmenovat „slon na rogalu“, tak mi mi přijde e-mail že bylo přidáno nové video.

Existuje funkce/software, co tohle dovede?

Odpovědi
odpomass

Zřejmě ne. Musíš prostě každý den věnovat 10 sekund zadáním do vyhledávače klíčového slova, jestli takové video nepřibylo (nastavíš si vyhledávání videí za posledních 24 hodin – nevím, jestli to jde přímo na youtube, ale ve video.google.com to máš).