Lukáš Rusek

Hlídá policie aktuální zákaz nočního vycházení?

Hlídá se to jen ve velkých městech nebo i jinde?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Ano

V médiích na to upozornili.

jáára

Ano

Půjdu to zkusit.
Mám trhače, tak můžu.

Drap

Ano

Ano, kontrolují všude, kde právě policie je. To znamená, že i v malých obcích.

marci1

Ano

Ano. A nejen zákaz nočního vycházení. Známá mi sdělila, že včera během dne si hrál asi 10letý chlapec na hřišti, přišla policie, musela přijít matka s občanským průkazem a sdělili jí, že je zákaz vycházení, pokárali ji a sdělili ji, že uvědomí o tomto OSPOD (sociálku). ☹

zjentek

Ne

Tak já naivně pevně věřím, že tito lidé dodržují vládní nařízení a nepoflakují se v noci bezcílně tam, kde aktuálně platí zákaz nočního vycházení.

Emefej

Ne

Nevím. Zajímalo by mě, jak by taková kontrola probíhala. Jak policista kontrolovanému dokáže, že dotyčný nejde do (z) práce? Presumpce neviny platí i v nouzovém stavu, důkazní břemeno je na straně policisty. Co s tím?

halfksv en

Ano

nojge

Ne

jak hlídá policie ubytování na penzionech když je zákaz ubytování a ještě v 22.00 byli lidi venku

Lukáš Rusek

Upřímně bych řekl že zákaz nočního vycházení je zbytečný protože ven chodí minimum lidí i tak když je vše zavřené.

nojge

Myslíte? tak přijeďte na hory tady to nikdo nedodržuje, Je to tady jak na václaváku. na chatách i penzionech přes zákaz je opravdu dost lidí