annas

Hledí-li někdo do budoucnosti, neměl by zapomínat na malé každodenní radosti? Nepřináší každý den různá překvapení?

1. Není to stejné, jako když se lidé dívají do výšky, ale nevšimnou si toho, co jim leží u nohou?

Hlavní i první otázka – inspirace podle Petra Havránka – dostávám jeho citáty mailem.

2. Nebo je toto lepší varianta?

„Bude-li se někdo spolčovat s kuřaty, naučí se dívat se na zem a haštěřit se o drobky. Bude-li se spolčovat s orly, naučí se stoupat k výškám.“ – Andy Andrews

Zdroj: https://citaty­.net/autori/an­dy-andrews/

3. Ať si člověk vybere cokoliv, nebývá to zpravidla těžké pochopit, ale je mnohem těžší smířit se s tím.
--

Obrázek
https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2015/03/28/16/40/la­ke-696098_960_720.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, a každý den přináší znovu a znovu nová překvapení, pokud se umíme dívat a umíme vyhodnotit to co vidíme či slyšíme.
1. Myslím, že to neni stejné
2. I toto lze brát za pravdivé. Důležité však je všímat si každodenních maličkostí a při tom hledět do budoucnosti a myslet na své velké sny.
3.někdy to bývá skutečně těžké pochopit ale smířit se s tím a vybrat to správné, je ještě obtížnější.A něk­teří to ani nedokáží.

Další odpovědi
Kepler

Když člověk kouká na jeden strom, nevidí krásu lesa. Na druhé straně je třeba skládat si život z malých střípků radosti a to mu poskytuje dobré podmínky, aby si zvolil i vyšší cíle a velké radosti. Jo, na životě miluji ta jeho překvapení, každý den mě nas…někdo jiný.