BEAES

Hledáte ve filmu chyby?

Myslím třeba věci, které v té době nemohly být…objevili jste už nějakou a v jakém filmu?
Doplňuji:
Ve Vyprávěj se marně snažím…zatím nic.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Třeba koleje na mostě ve filmu Adéla ještě nevečeřela :D

Další odpovědi
Mousinek

To mě nikdy nenapadlo takže ne e

anonym

ano a dokonce to potom říkali i v dokumentu že když točili Mumii tak nad nimi proletělo letadlo

Radovan M

Já se na filmy dívám snad právě jen kvůli chybám… :D
Tak například v Gladiatorovi je celkem dobře vidět chyba – v aréně jsou vidět stopy od traktoru zřejmě, když upravovali povrch
60 sekund – ve scéně s Mercedesem a odtahovkou – Kip lano od odtahovky uchytil za zadní nápravu, ale utrhla se přední…
Atd… :)

ten který je

Také se právě ted dívám na ten seriál,pokud něco objevím dám vědět.:-)Jinak jsem jednou viděl western a na nebi byla vidět kondenzační čára po letadle.:-)

anonym

Ano,hledám,je to můj koníček.Jen tak namátkou.V čet­nických humoreskách na betonovém sloupu byl znak kapely 3 sestry,vypínače byly ze sedmdesátých let min.století, v Noci na Karlštejně bylo zaznamenané jízdní kolo atd.

janek66

Ano,sleduji,nedávno jsem tu psal o chybách ve filmu Sedím na konári a je mi dobre-letěl sputnik a na ulici Tatra 148,Škoda 100…
Vyprávěj taky sleduji a některé věci třeba ve vybavení kuchyní jsou sporné-třeba v první řadě mne zaujal ruční šlehač,v těch letech měl být takový zakulacený,typ s rovným vrchem se dělal až později.Ale to jsou jen drobnosti.

alexandra

No já ne,ale můj přitel se hodně dívá na válečne filmy,a pořád ho slyším nadávat,že v té době nemohla být taková zbraň,a v té válce takový tank a letadlo atd…A to je pořád,a potom říká,že mu to zkazilo celý film.

bobánek

Když se dívám na film.A je tam nějaká chyba tak ji ani nezaregistuju.Pár chyb bylo ve filmech Karla Maye.Byly tam náramkové hodinky.

bizonka

Tech chyb je spousta,hlavne ve starych filmech,kdy v divocine s drsnymi prerijnimi muzi zakona ziji jejich blond prebarvene,precizne upravene s makeapem milenky s namalovanymi nehticky jdou strilet smradlave zabijaky,kolta­ky,hahaha

led

Sledujem dej a výkony hercov, chybe veľkodušne prehliadam. Vždy sa najdu nejaké, aj filmy robia ľudia. Ak nejaký záber opakujete viackrát, nastupuje únava a automatika a vidíte čo chcete a prehliadnete chybu.

BEAES

Vím, že v Titanicu jich bylo dost, ale už nevím jaké.....